Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Bydgoszcz dzień II

W drugim dniu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików ponownie na podium stanęło dwoje naszych zawodników, srebrne medale zdobywali Marysia Baranowski i Kuba Kozłowski.

Młoda zawodniczka naszego klubu w karabinie pneumatycznym uzyskała wynik 400,6 pkt. W konkurencji tej zwyciężyła Natalia Rulewicz z bydgoskiego Zawiszy (401,9) a miejsce trzecie zajęła Wiktoria Gabis z Floty Elbląg (395,7). W tej samej konkurencji Agnieszka Rzepka była 18 (375,3) a Rozalia Bigus 24 (355,3).

Drugi srebrny medal zdobył Kuba Kozłowski również w karabinie pneumatycznym. Zwyciężył Krystian Krzyśka - Zawisza Bydgoszcz (405,5) a trzecie miejsce zajął Michał Piwoński z Gwardii Olsztyn. W pistolecie pneumatycznym klub nasz reprezentowała Amelia Kowalska zajmując 9 miejsce z wynikiem 319 pkt.