Srebro Marysi i Brąz Joli na I Rundzie Pucharu Polski

I Rundę Pucharu Polski we Wrocławiu zakończyliśmy z dwoma medalami. Srebro w karabinie dowolnym juniorek wywalczyła Marysia Baranowski z wynikiem 617,9 pkt, konkurencję wygrała  Maja Gawenda (PIAST Bieruń) z wynikiem 620,3 pkt, zaś brąz trafił do Nadii Myśliwiec (PIAST Bieruń) - 616,5 pkt.

W konkurencji karabinu dowolnego leżąc seniorek Jola Tabaka zajęła 3 miejsce z wynikiem 621,6 pkt. O pierwszym miejscu zdecydowała ostatnia seria Julii Piotrowskiej (WKS ŚLĄSK Wrocław) i Anety Stankiewicz (ZAWISZA Bydgoszcz) ponieważ obie zawodniczki strzeliły jednakowy wynik 623,3 pkt. Ostatnia seria Julii - 104,4 pozwoliła jej zdobyć złoto, z kolei seria 102,3 dała Anecie srebrny medal. W tej samej konkurencji Paula Wrońska zajęła 14 miejsce.

W karabinie dowolnym trzech postaw Paula zameldowała się w finale do którego weszła z czwartego miejsca jednakże, w finale ostatecznie zajeła 8 miejsce. Z kolei Szymon Wielgomas w tej samej konkurencji zajął 9 miejsce wśród meżczyzn.

W karabinie pneumatycznym seniorów zarówno Paula jak i Szymon awansowali do strzelań finałowych.

Alicja Rzepka rywalizowała z konkurencjach pistoletu pneumatycznego (15 miejsce) i pistolecie sportowym 30+30 (16 miejsce).