Puchar Kaszub - Kartuzy

Puchar Kaszub

W karabinie pneumatycznym młodziczek zwyciężyła Lena Mianowska 387,5 pkt. przed Nadią Szauła 385,5 pkt. obydwie Lider-Amicus. W tej samej konkurencji Julia Dąbrowska była 8 z wynikiem 365,9 pkt. W pistolecie pneumatycznym młodziczek zwyciężyła Maja Guziałowska-Gąska, Lider-Amicus Lębork 347 pkt. - NRŻ. W karabinie pneumatycznym młodzików Hubert Pakieła zajął miejsce drugie uzyskując 368,5 pkt.

Do finału w karabinie pneumatycznym juniorów awansowali Jakub Kozłowski 611,6 pkt. i Patryk Erni 585,5 pkt. a w juniorkach Aleksandra Filipowicz 588,7 pkt. Do finału w pistolecie pneumatycznym juniorek awansowały: Karolina Dąbrowska, Adrianna Pakieła, Wiktoria Rychert, Zuzanna Neumueller i Kinga Czaja.

Pistolet pneumatyczny juniorek: 1 miejsce Katerina Boitsova - GKS Flota Gdynia, 2m Zuzanna Neumueller - Lider-Amicus Lębork, 3m Adrianna Pakieła - Lider-Amicus Lębork.

Karabin pneumatyczny juniorów: 1m Jakub Kozłowski Lider-Amicus Lębork, 2m Patryk Erni Lider-Amicus Lębork, 3m Igor Antonowicz Baszta Gryfino. Wśród juniorek Aleksandra Filipowicz zajęła miejsce czwarte.

Super Finał Pucharu Kaszub w pistolecie pneumatycznym: 1m. Natalia Żakowska - Dziesiątka Kartuzy, 2m. Zuzanna Neumueller - Lider-Amicus Lębork, 3m. Maja Guziałowska-Gąska - Lider-Amicus Lębork. Miejsca pozostałych zawodniczek naszego klubu w 16-osobowym Super Finale: 7m. Adrianna Pakieła, 10m. Karolina Dąbrowska i 13m. Wiktoria Rychert.

Super Finału Pucharu Kaszub w karabinie pneumatycznym: 1m. Diana Blum - Dziesiątka Kartuzy, 2m. Jakub Kozłowski - Lider-Amicus Lębork, 3m. Magdalena Malotka-Trzebiatowska - Dziesiątka Kartuzy. Miejsca pozostałych zawodników naszego klubu: 8m. Aleksandra Filipowicz, 11m. Lena Mianowska, 16m. Nadia Szauła.