Zawody klasyfikacyjne - VII Memoriał Stanisława Maruchy

To był już ostatni start naszych zawodników w tym roku. Do Zielonej Góry pojechaliśmy w siedmioosobowym składzie:
Stanisław Boniaszczuk, Kamila Bulman, Maja Chrzanowska, Julia Okuniewska i Paweł Tokarz w karabinie pneumatycznym oraz Anna Lejk i Alicja Rzepka w pistolecie pneumatycznym.

Zawody składały się z dwóch strzelań. Pierwsze strzelanie to zawody klasyfikacyjne, natomiast
suma dwóch strzelań zaliczana była do Memoriału Stanisława Maruchy.

W pierwszym dniu najlepiej spisał się Paweł Tokarz, który w karabinie pneumatycznym młodzików z wynikiem 289,5 pkt zajął 3 miejsce. Należy wspomnieć, że wynik ten to rekord życiowy i pierwsze podium w karierze naszego najmłodszego zawodnika.

Do finałów w karabinie pneumatycznym weszli:

- Julia Okuniewska 397,5 pkt (finał pkt) – 4 miejsce

- Kamila Bulman 399,0 pkt (finał pkt) – 6 miejsce

- Stanisław Boniaszczuk 588,8 pkt (finał pkt) – 4 miejsce

Do finału w pistolecie pneumatycznym z wynikiem 361 pkt weszła Anna Lejk, która w finale zajęła miejsce 8 z wynikiem pkt.

Alicja Rzepka w pistolecie pneumatycznym młodziczek z wynikiem 252 pkt była 4, a Maja Chrzanowska w karabinie pneumatycznym zajęła miejsce 9 z wynikiem 394,6 pkt.

Podczas drugiego strzelania trzecie miejsca zajęli: Maja Chrzanowska, która ustanowiła swój nowy rekord życiowy 405,2 pkt. i zajęła miejsce 3 oraz Stanisław Boniaszczuk, który wystrzelał 594,4 pkt.

W Memoriale Stanisława Maruchy nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca.